Producenci
o Nas

Witamy w DWKids Polska, miło nam Ciebie powitać 😊

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów duńskiej firmy Astrup Group, w skład której wchodzą takie marki jak Mama Memo oraz byAstrup. Obie marki wykonane są z najlepszych materiałów, z zachowaniem staranności oraz bezpieczne dla dzieci spełniające wysokie europejskie normy CE. Wszystkie nasze produkty powstają z miłością i troską. Nie tylko wszystko jest piękne do oglądania i przyjemne w dotyku, zabawki są również świetną zabawą. Wszystko ma prosty, nowoczesny design, z myślą o dzieciach.

Kupując produkty ASTRUP® wspierasz niezwykle ważną sprawę. Każdego roku ASTRUP przekazuje darowizny na badania nad rakiem, szczerze mając nadzieję, że możemy coś zmienić i że pewnego dnia nasze wielkie życzenie się spełni - świat wolny od raka.

 

 


Asortyment by ASTRUP® to duńska marka z pasją tworzenia niepowtarzalnych, kreatywne, wysokiej jakości produkty dla dziecięcego świata w stylu nordyckim. Wszystkie nasze produkty powstają z miłością i troską. Nie tylko wszystko jest piękne do oglądania i przyjemne w dotyku, zabawki są również świetną zabawą. Wszystko ma prosty, nowoczesny design, z myślą o dzieciach.

/dw_kids_polska

 

Marka MAMAMEMO® to gwarancja stymulujących, zabawnych i kolorowych drewnianych zabawek dla przyjemności i korzyści każdego dziecka. Sami projektujemy wszystkie produkty MAMAMEMO i dbamy o to, aby były one najwyższej jakości. MAMAMEMO® to szeroki wybór zabawek drewnianych o wyjątkowej trwałości. Nasze zabawki są solidne i wytrzymują codzienne użytkowanie bez stłuczenia. Produkty są również realistyczne z wieloma pięknymi detalami. MAMAMEMO zajmuje dużą część palety, jeśli chodzi o granie.

Mamy nasze kuchnie do zabawy i akcesoria MAMAMEMO - a także nasze zestawy do jadalni, sprzęt kuchenny, różnego rodzaju sklepy i wiele więcej. Jeśli chodzi o akcesoria do naszych zabawnych kuchni, mamy do dyspozycji MAMAMEMO play food. Znajdziesz tutaj wiele produktów, które znasz już z codziennego życia: jogurt, owoce w różnych kształtach i rozmiarach, paluszki serowe i wiele innych. W domu możesz znaleźć prawie wszystko, co znasz z lodówki i szafki kuchennej.

Oprócz naszych kuchni do zabawy MAMAMEMO i jedzenia do zabawy, mamy również serię zabawek z drewnianymi narzędziami. Ta linia zabawek zawiera wszystko, czego dusza zapragnie, czy raczej skrzynka narzędziowa, bez względu na to, czy marzysz o byciu stolarzem, czy mechanikiem.

/dw_kids_polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl